اخبارفارس

یازده هزار جلد کتاب مسابقه سراسری نماز در سیره و سخن امام رضا ع توزیع شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ شانزدهم مهرماه یازده هزار جلد کتاب مسابقه سراسری نماز در سیره و سخن امام رضا ع، در سطح ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی استان فارس با همکاری روابط عمومی و معاونت های فرهنگی این ارگان ها جهت شرکت در مسابقه سراسری نماز در سیره و سخن معصومین امام رضا (ع) توزیع شد.

حجت الاسلام نعمتی کارشناس فرهنگی و آموزش ستاد اقامه نماز استان فارس از ارسال بخشنامه به تمامی ادارات استان فارس جهت خرید و شرکت در مسابقه سراسری نماز در سیره و سخن معصومین (علیهم السلام) و نیز شرکت بیش از ۶۰ دستگاه اجرایی در این طرح خبر داد.

کارشناس فرهنگی و آموزش ستاد اقامه نماز استان فارس خاطر نشان کرد: در این مرحله از توزیع کتاب جهت مسابقه سراسری کتابخوانی نسبت به مسابقه کتابخوانی مرحله قبل، اداراتی که شرکت نکرده بودند مشارکت خود را اعلام و نسبت به سفارش کتاب و نیز ثبت نام برای شرکت در این مسابقه اقدام کردند.

وی در پایان از تمامی دستگاه ها، نهاد ها و ادارات دولتی و غیر دولتی که همکاری لازم را با ستاد اقامه نماز استان فارس داشتند تشکر و قدردانی کرد و از اهدای لوح سپاس به ادارات برتر در این طرح در ماه آینده خبر داد.

یازده هزار جلد کتاب مسابقه فارس

یازده هزار جلد کتاب مسابقه فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا