اخباراصفهان

دومین کارگروه نخبگانی آسیب شناسی سیاستگذاری اقامه نماز در مدارس

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان: آموزش و پرورش اصلی‌ترین و مهم‌ترین نهاد تربیتی است و باید با بیان آثار و برکات اقامه نماز برای کودکان و نوجوانان آنان را با این فریضه الهی آشنا سازیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دومین کارگروه نخبگانی آسیب شناسی سیاستگذاری اقامه نماز در مدارس با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان و طباطبایی مسئول نخبگان آموزش و پرورش و دبیر اجرائی رویداد روز پنجشنبه هفتم دی ماه در خانه معلم شماره(۲) برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر بیان داشت: موضوعات مطرح در کارگروه نخبگان آسیب شناسی اقامه نماز مدارس، بعضا موضوعاتی عالی در زمینه ترویج نماز در مدارس هستند.

مدیر ستاد اقامه نماز ادامه داد و گفت: وقتی در جمع حاضرین در کارگروه های آسیب شناسی حضور پیدا می کنیم متوجه دغدغه مندی افراد در زمینه نماز می شویم و این امر موجب خرسندی می باشد.

وی بیان کرد: شرکت کنندگان تمام تلاش خود جهت رفع آسیب شناسی نماز در مدارس را به کار گرفته اند تا با ایده پردازی های خوب و مناسب، جزء مروجین امر نماز قرار بگیرند.

رنجبر تصریح کرد: آموزش و پرورش اصلی‌ترین و مهم‌ترین نهاد تربیتی است و باید با بیان آثار و برکات اقامه نماز برای کودکان و نوجوانان آنان را با این فریضه الهی آشنا سازیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مسئله نماز در جامعه را یکی از مهمترین مسائل دانست و گفت: با اقامه نماز آرامش روحی بر جامعه را می توان حاکم کرد و بسیاری از چالش‌های پیش رو را برطرف ساخت.

وی در کارگروه ها مشارکت داشت و در پایان ابراز داشت: ایده‌های کارگروه نخبگانی آسیب شناسی سیاستگذاری اقامه نماز در مدارس پس از جمع‌بندی در سطوح مختلف آموزش و پرورش استان اصفهان مورد استفاده قرار خواهد گرفت و به وزارت آموزش و پرورش و نهادهای بیرونی نیز منعکس خواهد شد.

لازم به ذکر است داوری این کارگروه ها امروز بعد از ظهر در مکان مذکور انجام و گروه های برتر مشخص می شوند.

کارگروه نخبگانی آسیب شناسی نماز اصفهان کارگروه نخبگانی آسیب شناسی نماز اصفهان

کارگروه نخبگانی آسیب شناسی نماز اصفهان کارگروه نخبگانی آسیب شناسی نماز اصفهان

کارگروه نخبگانی آسیب شناسی نماز اصفهان کارگروه نخبگانی آسیب شناسی نماز اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا