اخباراصفهان

دوره آموزشی نماز ویژه مبلغین طرح هجرت استان اصفهان

مدیر ستاد اقامه نماز استان: نماز ظهر و عصر را به همراه اهالی مسجد در مدارس اقامه کنید تا به وسیله این امر علاوه بر دعوت دانش آموزان به اقامه نماز، دعوت به سمت مساجد نیز داشته باشید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دوره آموزشی نماز ویژه مبلغین طرح هجرت استان اصفهان روز چهارشنبه نوزدهم مهرماه در اردوگاه شهداء درچه اصفهان برگزار شد.

این دوره آموزشی جزء ویژه برنامه های همایش مبلغین طرح هجرت بود که با تدریس حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل علی نقی از اساتید مرکز تخصصی نماز قم برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان قبل از تدریس استاد مرکز تخصصی نماز، نکاتی را بیان کرد و گفت: از شما روحانیون طرح هجرت می خواهم حضور مستمر در مدارس داشته باشید و در جمع دانش آموزان به رفع شبهات و دعوت به نماز بپردازید.

وی ادامه داد و بیان داشت: مدارس اولویت ستاد اقامه نماز استان است چرا که اولین نقش در تربیت فرزندان بعد از خانواده را مدارس دارند و جهت تربیت دینی باید از خانواده و مدارس شروع کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز اظهار کرد و گفت: اقامه نماز در مساجد روستاها غالبا همراه با افراد مُسن است لذا برای جذب فرزندان به نماز و دعوت آنان به این فریضه الهی، نماز ظهر و عصر را به همراه اهالی مسجد در مدارس اقامه کنید تا به وسیله این امر علاوه بر دعوت دانش آموزان به اقامه نماز، دعوت به سمت مساجد نیز داشته باشید و دانش آموزان را حداقل در وعده شب به مساجد دعوت کرده اید.

دوره آموزشی نماز ویژه روحانیون طرح هجرت اصفهان

دوره آموزشی نماز ویژه روحانیون طرح هجرت اصفهان

دوره آموزشی نماز ویژه روحانیون طرح هجرت اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا