اخبارفارس

جلسه شورای همدلی و هماهنگی مسئولین شمال غرب شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز یکشنبه نوزدهم فروردین ماه، جلسه شورای همدلی و هماهنگی مسئولین شمال غرب شیراز با حضور اسدی شهردار شیراز، قادری نماینده مجلس و حسینی رئیس شورای اسلامی شهر به میزبانی ستاد اقامه نماز شهرک گلستان برگزار شد.

اسدی شهردار شیراز در جلسه شورای همدلی و هماهنگی مسئولین شمال غرب گفت: ترویج نماز در جامعه باید نهادینه شود. امروز تکلیف همه مسئولین در جامعه توسعه فرهنگ اقامه نماز است.

شهردار شیراز که در این جمع با حضور کلیه اعضا، ائمه جماعات شهرک های غرب شیراز، قادری نماینده در مجلس و حسینی رئیس شورای اسلامی شهر برگزار شد گفت: ما باید زمینه و بستر اقامه نماز را در جامعه آماده کنیم.

 

در ادامه حجت الاسلام روحانی امام جمعه شهرک های غرب شیراز ضمن تشکر از مسئولین عالی رتبه که در این جلسه حضور داشتند گفت: هدف ما از برگزاری این جلسات ایجاد همدلی، تفاهم و پیشبرد برنامه های فرهنگی و نماز در جامعه هستیم. به همت و تلاش همه عزیزان سعی ما بر این است نسبت به گسترش توسعه فرهنگ اقامه نماز تلاش کنیم.

در پایان قادری نماینده مردم در مجلس گفت: جلسات وحدت و همدلی باعث پیشبرد برنامه ها و امید به خدمت به جامعه می‌شود. اگر ما بتوانیم با ایجاد وحدت و همدلی و ایجاد تفاهم برنامه ها و اهداف پیش رو را برنامه ریزی کنیم نسبت به توسعه و ترویج نماز موفق خواهیم بود.

جلسه شورای همدلی فارس

جلسه شورای همدلی فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا