اخبارتهران

جلسه هماهنگی دوره توانمند سازی ائمه جماعت مدارس تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه هماهنگی برای برگزاری دوره توانمند سازی ائمه جماعات روحانی تحت پوشش اداره کل تبلیغات اسلامی  شهر تهران، با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام و المسلمین معصومی دبیر اقامه نماز اداره کل  تبلیغات اسلامی  شهر تهران و زحمتکش کارشناس قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در تاریخ سی بهمن در دفتر مدیر اقامه نماز استان  تهران برگزار شد.

در این جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از حضور عزیزان در این جلسه گفت: با برنامه ریزی و هماهنگی های  انجام شده قرار است دوره های توانمند سازی ائمه جماعاتی را  که در سامانه شمع سازمان تبلیغات اسلامی ثبت نام کرده اند برگزار و تا پایان سال تحصیلی  دو هزار نفر از ائمه جماعات آموزش دیده را به عنوان مربی و مبلغین بومی در سطح استان تهران برای حضور در مدارس و پاسخگویی به شبهات دانش آموزان را در برنامه ها داشته باشیم.

وی گفت: قرار است تعداد یکصد و بیست و دو نفر از ائمه جماعاتی که در سامانه شمع اداره کل  تبلیغات اسلامی شهر تهران ثبت نام نموده اند در دوره طرح معراج به میزان شانزده  ساعت حضوری و ما بقی دوره  به صورت مجازی برگزار خواهد شد،  شرکت نمایند.

نور محمدپور در ادامه گفت: برنامه های فرهنگی، آموزشی برای والدین و دانش آموزان و دوره های  توانمند سازی برای مدیران در طول سال با حضور اساتید بومی و مرکز تخصصی نماز قم برگزار خواهد شد.

جلسه توانمند سازی امامان جماعت اعزامی از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی تهرانجلسه توانمند سازی امامان جماعت اعزامی از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی تهرانجلسه توانمند سازی امامان جماعت اعزامی از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا