فارس

دوره توانمندسازی مدیران و معاونین پرورشی مدارس شیراز برگزار شد

در این دوره بیش از ۶۰۰ نفر از مدیران و فرهنگیان مدارس شیراز شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ ۲۷ دی ماه ۱۴۰۱ دوره توانمندسازی مدیران و معاونین پرورشی شیراز با همکاری اداره قران و عترت و معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز با هدف ترویج نماز بین دانش آموزان مدارس سطح شیراز برگزار گردید.

حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز فارس، از اجرای طرح امین در سراسر استان خبر داد و افزود: در دوره توانمندسازی مدیران و معاونین پرورشی شیراز بیش از ۶۰۰ نفر از مدیران، معاونین و کادر آموزشی مدارس نواحی ۴ گانه شیراز شرکت نموده که با آموزش های مستمر و پیوسته در ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین دانش آموزان تاثیر گذار خواهند بود.

در ادمه زین‌العبادی، رئیس اداره‌ عترت‌ و‌ نماز‌ آموزش و پرورش استان‌ فارس‌ گفت: به‌ زودی‌ طرح‌ بزرگ و کشوری آموزشی ترویج نماز به میزبانی استان فارس و برای تمام معلمین و کادر فرهنگی مدارس سراسر کشور به صورت پیوسته برگزار خواهد شد.

رئیس اداره‌ عترت‌ و‌ نماز‌ آموزش و پرورش استان‌ فارس‌ در ادامه گفت:با توجه برنامه های ابلاغی از سوی ستاد اقامه نماز کشور سعی در انجام برنامه های مورد نظر جهت ترویج و توسعه فرهنگ غنی نماز در مدارس را داریم.

لازم به ذکر است استاد‌ مدرس‌ این دوره حجت الاسلام کاظمی از مرکز تخصصی نماز شهر مقدس قم بود که طی ۴ ساعت کلاس آموزشی به تدریس برای کادر فرهنگی مدارس شیراز پرداخت.دوره توانمندسازی مدیران و معاونین پرورشی شیرازدوره توانمندسازی مدیران و معاونین پرورشی شیرازدوره توانمندسازی مدیران و معاونین پرورشی شیرازدوره توانمندسازی مدیران و معاونین پرورشی شیراز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا