اردبیل

دوره آموزشی توانمندسازی ائمه جماعات مدارس اردبیل برگزار شد

این دوره آموزشی با حضور حجت الاسلام بحرینی از اساتید مرکز تخصصی نماز قم و با شرکت 150 نفر از ائمه جماعات و روحانیون طرح امین مدارس نواحی 1و2 اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، دوره آموزشی توانمندسازی ائمه جماعات مدارس روز سه شنبه بیست و سوم اسفندماه با شرکت ۱۵۰ نفر از ائمه جماعات مدارس و روحانیون طرح امین مدارس نواحی ۱و۲ اردبیل و با حضور حجت الاسلام و المسلمین بحرینی از اساتید مرکز تخصصی نماز قم در اردبیل برگزار شد.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل طی سخنانی در ابتدای دوره آموزشی توانمندسازی ائمه جماعات مدارس در خصوص اهداف آن گفت: این دوره با هدف مهارت افزایی امامان جماعت مدارس و آموزش شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز و آشنایی با پرسشها و شبهات دانش آموزان درباره نماز و نحوه پاسخگویی به آنان برگزار می گردد.

در این دوره آموزشی که به همت ستاد اقامه نماز و با مشارکت مدیریت حوزه های علمیه استان و آموزش و پرورش نواحی ۱ و۲ اردبیل برگزار می گردید، سرفصلها و موضوعاتی از قبیل: نمازشناسی، شیوه های دعوت به نماز، مهارت های تبلیغی(مخاطب شناسی،تبلیغ چهره به چهره،آشنایی با شبهات و پاسخگوئی) توسط حجت الاسلام و المسلمین بحرینی از اساتید مرکز تخصصی نماز قم ارائه شد.

دوره آموزشی توانمندسازی ائمه جماعات مدارس اردبیل

دوره آموزشی توانمندسازی ائمه جماعات مدارس اردبیل

دوره آموزشی توانمندسازی ائمه جماعات مدارس اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا