اخبارحوزه ریاستقم

دوره معرفت افزایی و توانمندسازی ائمه جماعت دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، هشتمین دوره معرفت افزایی و توانمندسازی ائمه جماعات دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور صبح چهارشنبه، پانزدهم آذرماه، با حضور حجت الاسلام و المسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز، سعید غیاثیسرپرست دانشگاه فرهنگیان در خانه معلم استان قم برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در جمع ائمه جماعات دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور بر لزوم اثر گذاری سخنرانی ها اشاره کرد و گفت: امروزه مردم دغدغه های مختلفی دارند و سخنران خوب سخنرانی است که سخرانی اش کوتاه و اثرگذار باشد.

وی در تشریح ویژگی های طلبه جهادی گفت: طلبه می بایست از مردم، در مردم و با مردم باشد تا شاهد استقبال مردم باشد.

استاد تفسیر قرآن کریم در خصوص توانمندی ائمه جماعات بر لزوم شرکت در دوره های آموزشی تاکید کرد و گفت: قرآن دریای بیکران علم و معرفت است و با شرکت در دوره های تفسیر مطالب به روزی را به مخاطبین ارائه کنید.

وی در ادامه عدم تعطیلی امور فرهنگی را مورد تاکید قرار داد و گفت: کار فرهنگی تعطیلی ناپذیر است و می بایست از هر ظرفیتی و در هر زمانی برای تبلیغ استفاده کرد.

همچنین در پایان هشتمین دوره معرفت افزایی و توانمندسازی ائمه جماعات دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور به اهمیت جایگاه ائمه جماعات در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: اهتمام شما به نماز و قرآن در برنامه های فرهنگی، اهتمام دانشجویان دانشگاه و در ادامه اهتمام دانش آموزان به نماز و قرآن را به همراه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا