اخبارفارس

جلسه توانمند سازی مدیران و معاونان پرورشی بخش ارژن شهرستان شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز دوشنبه دهم اردیبهشت ماه، جلسه توانمند سازی مدیران و معاونان پرورشی بخش ارژن شهرستان با حضور نسیمی رئیس اداره آموزش و پرورش و رحیمی کارشناس قرآن، عترت و نماز این بخش در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

در ابتدای جلسه توانمند سازی، نسیمی رئیس اداره آموزش و پرورش بخش ارژن از کلیه کسانی که در امر برگزاری مسابقات نماز همکاری کرده‌اند تشکر کرد.

وی با توجه به برنامه های آموزشی ابلاغی، و همچنین اقامه نماز جماعت در مدارس این بخش، گفت: با همکاری کادر مدرسه، طرح امین و ائمه جماعات، نماز جماعت در مدارس برگزار می‌شود.

نسیمی گفت: در مرحله مقدماتی مسابقات قرآن، عترت و نماز میزبان عزیزان بودیم که دانش آموزان در رشته های مختلف به رقابت پرداختند. برنامه ارزیابی نماز دانش اموزان مدارس متوسطه اول با همکاری مدیران و معاونین پرورشی امسال با جدیت پیگیری خواهد شد.

در ادامه این جلسه رحیمی کارشناس قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش گفت: همه تلاش ما در این سال تحصیلی بر این قرار بود که بتوانیم نماز جماعت را مدارس برگزار کنیم، که امسال از معاونین پرورشی، معلمان و ائمه جماعات در راستای این مهم بهره مند شدیم.

وی افزود: به همه مدیران ابلاغ کرده‌ایم که فعالیت های مربوط به نماز را تا پایان اردیبهشت ماه گزارش کنند.

جلسه توانمند سازی فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا