اخبارقزوین

کارگاه توانمند سازی مربیان مهدهای کودک در قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، کارگاه توانمندسازی مربیان مهدکودک ها و پیش دبستانی ها روز سه شنبه مورخه ۹ اسفند ماه۱۴۰۱ با حضور اساتید مرکز تخصص قم در شهر قزوین برگزار شد.

در این کارگاه که با حضور مربیان مهدکودک و پیش دبستانی های برگزار گردید، حجت الاسلام علیزاده عنوان کرد: آموزش مسائل دینی و نماز در دوران کودکی بسیار مهم هست و با توجه به اینکه کودکان از سنین پایین در حال شکل گیری شخصیت و آماده ورود به جامعه هستند نیاز به این چنین آموزش هایی لازم و ضروری می باشد.

این دوره با همکاری اداره آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان قزوین در محل سالن پژوهش سرای دانش آموزی کوثر برگزار شد و شرکت کنندگان در دوره ضمن استقبال، برگزاری این چنین آموزش ها و دوره هایی را ضروری دانسته و متعهد شدند نسبت به مسئولیت پذیری و آموزش مناسب تر و بیشتر مسائل دینی و نماز به کودکان تلاش و اهتمام بیشتری ورزند.

وی به عنوان مدرس دوره ضمن تشریح اهمیت موضوع نمازگفت: شما مربیان با توجه به اینکه قسمت عمده ای از وقت کودکان با شما می گذرد در شکل گیری شخصیت نمازی فرزندان آینده این سرزمین نقش بسیار مهمی دارید.کارگاه توانمند سازی مربیان مهد کودک ها در قزوین کارگاه توانمند سازی مربیان مهد کودک ها در قزوینکارگاه توانمند سازی مربیان مهد کودک ها در قزوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا