اخبارقزوین

مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین با مدیر کل اوقاف و امور خیریه دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، همزمان با فرارسیدن هفته وقف،  حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر کل اوقاف در روز شنبه مورخ پانزدهم مهرماه دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدا حجت الاسلام موسوی مدیر ستاد اقامه نمار ضمن گرامیداشت هفته وقف گفت: یکشنبه شانزدهم مهر ماه برابر با روز وقف، سلامت جامعه، تکریم واقفین و خیرین است و علت تشکیل این جلسه به همین دلیل است.

موسوی ادامه داد: اگر زمین مساجدی که وقف شده اند تبدیل به تجاری می شد، اکنون معلوم نبود دچار چه سرنوشتی شده بودند. هر مراسم فرهنگی و مذهبی که در این مساجد برگزار می شود برای کسانی که کار وقف را انجام داده اند باقیات الصالحات است.

مدیر ستاد عنوان کرد: در سال قبل اوقاف استان قزوین رتبه شایسته تقدیری را کسب کرد و امید است امسال هم با عنایت خداوند متعال، به این استان بتواند به رتبه بالاتر نیز دست پیدا کند.

حجت الاسلام موسوی گفت: از تلاشها و انجام امور محوله به حجت الاسلام نوروزیان دبیر نماز ابزار رضایت و کمال تشکر دارم.

مدیر اقامه نماز ادامه داد: با استفاده از اعتبارات در اوقاف میتوان به ترویج نماز هم کمک کرد و از دبیر نماز می خواهم با استفاده از اعتبارات و روحانیون مساجد به ترویج صحیح خوانی حمد و سوره بپردازد.

مدیر اقامه ستاد تایید کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با مطالبه ترویج اذان حلقومی با برگزاری مسابقات اذان و دعوت مردم به انجام این کار حسنه باعث گسترش این امر شوند.

مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر کل اوقاف و امور خیریه دیدار کرد

مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر کل اوقاف و امور خیریه دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا