آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی مدیر اداره اوقاف استان و سایر اعضای شورای اقامه نماز، روز سه شنبه هفتم آذر ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به روند ارزیابی از دستگاههای اجرایی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز، گفت: هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز هر ساله دستگاههای اجرایی استان را که در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز طبق توافق نامه های کشوری، بومی و دستورالعمل های اجرایی مورد ارزیابی قرار میدهند و در پایان سال از دستگاه‌هایی که مشمول تقدیر شده اند با همکاری استانداری آذربایجان شرقی تجلیل به عمل می آید.

حجت الاسلام حسینی ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها، گفت: نماز تلاش برای رسیدن به رستگاری خویش است و هیچ جلسه و کاری مهمتر از نماز نیست و باید تمامی دستگاه‌ها اهتمام جدی در زمینه نماز داشته باشند.

وی افزود: از دستگاههای اجرایی انتظار داریم که بهترین مکان و فضای اداره خود را برای نمازخانه تخصیص دهند و نمازخانه باید از دیگر اتاق ها زیباتر باشد. باید به نمازخانه‌های بین راهی و مساجد نیز توجه کرد که همواره مزین و تمیز باشد، و آنچه که در شان نماز و دین اسلام است رعایت شود، تا مسافرانی که قصد اقامه نماز دارند در رفاه باشند.

در پایان این مراسم از مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان بعنوان دستگاه برتر در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز و از حجت الاسلام والمسلین مشهوری معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف بعنوان مدیر اجرایی برتر با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

شورای اقامه نماز اداره کل اوقاف آذربایجان شرقیشورای اقامه نماز اداره کل اوقاف آذربایجان شرقیشورای اقامه نماز اداره کل اوقاف آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا