اخبارمازندران

استقامت و اقتدار بر اساس توحید محوری الگوی عملی فلسطینیان به جهان انسان است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز مازندران به عنوان سخنران در راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان قائمشهر که قبل از خطبه های نماز جمعه طی سخنانی ضمن تشکر از مسئولین و مردم قائمشهر که بی بدیل ترین حماسه حضور را در روز جهانی قدس امسال به نمایش گذاشتند، ابتداً در پیرامون وضعیت جغرافیائی و تاریخی فلسطین و اسرائیل اشاره کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان جنایت های صهیونیزم در طول زمان اشغال بویژه بعد از حماسه طوفان الاقصی را برشمرد و افزود: استقامت و اقتدار بر اساس توحید محوری الگوی عملی فلسطینیان به جهان انسان است.

حجت الاسلام ابراهیمی با ترسیم اصلاح نگرشها و ارتقاء دانش ها و حراست از ارزشها و تجدید میثاق با امامین انقلاب را مورد تاکید قرار داد و مظلومیت و استقامت و صبوری مردم شرافتمند فلسطین و غزه را مقتدرانه و مشمول کلام وحیانی إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا دانست.

مدیر ستاد اقامه نماز استان رمز موفقیت در مقابله با استکبار جهانی و دسیسه ها و تزویرهای آنان چه در فضای حقیقی و چه مجازی را توحید محوری بیان کرد و پایه و اساس توحید محوری را اقامه نماز معرفی نمود که تنهی عن الفحشاء و المنکر است.

حجت الاسلام ابراهیمی در پایان از خیرین خواست به احداث، تعمیر و تجهیز مساجد و نمازخانه ها بویژه نمازخانه های بین راهی و سواحل اهتمام ورزند.

 سخنرانی مدیر ستاد اقامه نماز مازندران به مناسبت روز قدس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا