آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز اداره محیط زیست استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز اداراه محیط زیست استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، اشتری مدیر کل اداراه محیط زیست و سایر اعضای شورا، روز دوشنبه هیفدهم اردیبهشت ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان وظایف احاد مردم در قبال محیط زیست، گفت: محیطی زندگی ما را راحت تر و توام با آرامش و آسایش می کند که، طبیعتی زیبا و بدور از آلودگی ها داشته باشد، باید در جامعه مواظب باشیم و با همکاری و همگانی علاوه بر اینکه محیط زیست خود را از آلودگی ها و خطرات احتمالی حفظ می کنیم، جامعه اجتماعی خود را هم از آسیب ها و خطرات باید حفظ کنیم، چرا که آرامش انسان در آرامش روح و روان است، و این هم بدون یاد خدا امکان پذیر نیست.

وی ادامه داد: یکی از مصادیق مهم و ضروری یاد خدا نماز است و باید تمام مردم مخصوصا مدیران و معاونین ادارات با امکانات و ظرفیت های موجود برای توسعه و ترویج نماز با اجرای برنامه های مشتر ک درقالب تفاهم نامه به ویژه برگزاری دوره های آموزشی ونشست های فرهنگی باموضوع نماز تلاش کنند.

اشتری به وظایف عموم مردم وهمکاران خود برترویج وتوسعه فرهنگ اقامه نماز اشاره کرد و برای همکاری باستاد اقامه نماز اعلام آمادگی کرد.

شورای اقامه نماز محیط زیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا