اخبارخراسان جنوبی

تجهیز ۳۴ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی خراسان جنوبی به نمازخانه

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان به نقل از خبرگزاری ایکنا خراسان جنوبی،  محمد فدوی،معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی، در نشست هم اندیشی ائمه جماعات ادارات خراسان جنوبی با مدیران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی به وجود ۴۵ آلاچیق و سکوی نماز، ۳۳ راهدارخانه در سطح استان اشاره و اظهار کرد: خدمات برجسته‌ای توسط این اداره کل طی دو ساله ابتدایی دولت مردمی ایران قوی از جمله روکش محورهای سطح استان، احداث راه‌های روستایی و کسب رتبه برتر کشور و همچنین بروزرسانی خط‌کشی و تابلو انجام پذیرفته است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی اظهارکرد: مرکز مدیریت راه‌ها از طریق نظارت تصویری با ۶۲ دوربین، سرعت مترددین جاده را کنترل و درصورت وجود هر مشکلی سامانه ۱۴۱ به صورت شبانه روزی پاسخگو خواهد بود.

وی افزود: ۳۴ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی نیز در محورهای مواصلاتی وجود دارد که دارای نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی بوده و کارشناسان این اداره کل بر امور آنها نظارت دارد

حجت الاسلام حسین کمیلی رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی نیز اظهارکرد: با توجه به ضرورت برگزاری دوره‌های آموزشی برای ائمه جماعات دوره‌های مربوطه برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: امام جماعت در ادارات تنها وظیفه اقامه نماز ندارند بلکه ضمن تعامل فکری با کارکنان می‌تواند پاسخگوی امور مذهبی و فرهنگی آنها باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی ضمن تشکر از تعامل اداره کل با ستاد اقامه نماز استان در راستای ترویج فرهنگ اقامه نماز، تصریح کرد: این نشست توسط اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان در راستای هم فکری و تعامل بیشتر و تبیین اهداف و خدمات سازمان راهداری بین دو مجموعه برگزار شد.

کمیلی همچنین در این نشست ضمن اشاره به خدمات این اداره کل در سطح جاده‌های استان، این نشست را زمینه ساز تعامل بیشتر دو مجموعه و آشنایی بیشتر از خدمات مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای عنوان کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا