اخبارلرستان

استاندار لرستان بر تجهیز و مناسب سازی مساجد و نمازخانه های بین راهی تاکید کرد

جلسه شورای اقامه نماز استانداری لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، استاندار لرستان در روز هفدهم آذر ماه در جلسه شورای اقامه نماز استانداری، بر تجهیز و مناسب سازی مساجد و نمازخانه های بین راهی تاکید کرد.

استاندار استان لرستان با اشاره به اینکه برای ترویج فریضه فرهنگ نماز اول وقت باید همت جهادی داشته باشیم، گفت: همه نهادهای دینی و فرهنگی باید در راستای اشاعه فرهنگ نماز اول وقت در جامعه همت جهادی و انقلابی داشته باشند.

وی بر اقامه نماز جماعت در مساجد، ادارات، مدارس و دانشگاه تاکید و اظهار کرد: برای جذب افراد به اقامه نماز اول وقت باید روحانیون و مدیران ادارات و مدارس تلاش خود را بکار گیرند و  در این راستا وظایفی برعهده دستگاه های اجرایی است تا نماز جماعت را در شأن جامعه اسلامی اقامه کنند، چراکه در کشوری زندگی می‌کنیم که حکومت مردم سالاری دینی بر آن حاکم است.

استاندار لرستان گفت: در این راستا وظایفی برعهده دستگاه های اجرایی است تا نماز جماعت را در شأن جامعه اسلامی اقامه کنند، چراکه در کشوری زندگی می‌کنیم که حکومت مردم سالاری دینی بر آن حاکم است.

این مقام مسئول در پایان بر تجهیز، مناسب سازی و زیباسازی مساجد و نمازخانه های بین راهی تاکید کرد و گفت: باید این مراکز تجهیز و زیبا سازی شوند تا برای اقامه نماز به ویژه نماز اول وقت در خدمت مسافران نمازگزار باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا