اخباراصفهان

تصاویر/ اقامه نماز عید سعید فطر در اصفهان

مردم شهید پرور اصفهان با دلی پر از غم در سوگ سردار شهید زاهدی، نماز عید فطر را اقامه و خواستار انتقام خون این عزیز شدند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، مردم خداجو و شهید پرور اصفهان با دلی پر از غم در سوگ سردار شهید زاهدی و با حلول ماه شوال و آمدن عید آسودگی، یک صدا و متحد دست به آسمان بردند و از خداوند بخشش، آمورزش و معرفت را طلب کرده و خواستار انتقام خون سردار شهید زاهدی شدند و نماز عید سعید فطر را اقامه کردند.

مردم شهید پرور اصفهان با حضور در نماز عید سعید فطر در سراسر استان و محکوم کردن رژیم صهیونیسم خواستار انتقام خون سردار شهید زاهدی شدند.

نماز عید سعید فطر اصفهان در مصلی نماز جمعه به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید احمد محمودی امام جمعه موقت اصفهان، در مسجد رکن الملک به امامت آیت الله حاج شیخ احمد کلباسی و در مسجد نو بازار بزرگ اصفهان با سابقه بیش از یک قرن به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نجفی اقامه شد.

لازم به ذکر است این نماز شکوهمند در شهرستان های استان نیز به امامت ائمه جمعه اقامه و علاوه بر آن در برخی از مساجد شهر اصفهان به علت طولانی بودن مسیر تا مصلی امام خمینی«ره» به امامت ائمه جماعت مساجد اقامه شد.

نماز عید بندگی در شهرستان هایی که از امام زادگان واجب التعظیم برخوردار هستند، در امام زادگان اقامه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا