اخبارتهران

برپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در تهران

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران در مصاحبه با روابط عمومی استان کمیت و کیفیت برپایی نماز جماعت در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن را تشریح کرد.

وی گفت: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور پر شور مردم و به ویژه نسل نو برگزار شد.

نور محمد پور گفت: برپایی غرفه های فرهنگی و اجتماعیی در مسیرهای راهپیمایی از جمله مسابقه نقاشی، اجرای سرود، میز پاسخگویی به سئوالات شرعی از جمله بخشی از برنامه های جانبی در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن استان تهران بود.

وی در ادامه گفت: طی هماهنگی قبلی با آموزش و پرورش و مرکز رسیدگی به امور مساجد در طول مسیر راهپیمایی مدارس و مساجد در موقع نماز ظهر و عصر آماده برگزاری نماز جماعت مردم ولایت مدار بودند که به نحو شایشته ای مورد استقبال قرار گرفت.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران گفت: مردم همیشه در صحنه و به ویژه نسل جوان با پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن که با اذان ظهر همراه بود، نماز ظهر و عصر را در حاشیه مراسم اقامه کردند.

برپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامیبرپایی نماز اول وقت در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا