اخبارخراسان رضوی

حضور مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در جلسه اخلاق مدیران شهرستان نیشابور

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان در سفر به نیشابور در جلسه اخلاق مدیران این شهرستان که با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مجلس و مسئولین تشکیل شده بود یکشنبه پنجم آذرماه شرکت کرد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت هفته بسیج گفت: اگر ما در حس نماز قرار بگیریم و زندگی را با نماز آغاز و ادامه دهیم یقینا مورد عنایت آرامش و دور از بدی ها خواهیم بود.

وی ادامه داد: اگر مدیران و مسئولین، علم، بینش و مهارت لازم را در مدیریت و مسئولیت خود داشته باشند یقینا موفق خواهند بود.

سبحانی نیا افزود: در مدیریت یک اصل بسیار مهم است و آن خودسازی یا خودمدیریتی است مدیر باید خود و دیگران را به هدف مدیریت اسلامی که خودسازی و خودمدیریتی است سوق دهد.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی اضافه کرد: یقینا تقوا و داشتن عنصر خود مدیریتی یکی از مسائل مهم در موفقیت تکالیف دینی و وظیفه اجتماعی می باشد و نماز زیباترین تمرین خودسازی و خودمدیریتی است.

وی بیان کرد: لذا ما باید در این وظیفه دغدغه مند و در انجام تکالیف دینی به عنوان یک واجب الهی با برنامه ریزی و با دغدغه بیشتر به زمینه سازی جهت حضور پرسنل در نمازجماعت و انس یافتن جوانان در این امر کمک کنیم.

پس از این نشست در ادامه با حضور امام جمعه، فرماندار، ریاست آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات اسلامی نسبت به استفاده بهتر و بیشتر از ظرفیت شهرستان در مورد اقامه نماز و تقویت برنامه های نمازی به خصوص نماز نسل نو خانواده ها، آموزش پرسنل گفگتوی لازم ضورت گرفت.

در پایان هم مقرر شد این موضوع در شورای اقامه نماز شهرستان مطرح شود و برنامه های اجرایی و تشکیل جلسات متمرکز نماز و خانواده، حمایت از نماز در مدارس و دانشگاه ها مورد عنایت و تقویت بیشتری قرار گیرد و در این راستا از اساتید مرکز تخصصی نماز مشهد و ظرفیت ستاد اقامه نماز استان استفاده لازم گرفته می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا