اخبارخراسان شمالی

حضور مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در “شبکه اترک”

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح امروز یکم آبان ماه حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز استان با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه استانی اترک برنامه های اجرا شده در شش ماه اول سال جاری را تشریح کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در این برنامه تلویزیونی با اشاره به بازدید های میدانی از وضعیت اقامه نماز ادارات و مدارس استان اظهار داشت: ستاد استان در چندین نوبت از اقامه نماز ادارات بازدید نموده و تذکرات لازم را نیز در زمینه برپایی هر چه باشکوه تر نماز جماعت در دستگاه های اجرایی داده است.

احمدی فرد در ادامه در خصوص نماز مدارس نیز افزود: در تلاش هستیم تا با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات اسلامی شاهد برپایی نماز جماعت در تمامی مدارس در سطح استان باشیم.

وی در ادامه به برنامه های کشوری ستاد اقامه نماز اشاره کرد و گفت: اجلاس سراسری نماز امسال در استان زنجان برگزار خواهد شد و به تبع آن امسال نیز شاهد برگزاری اجلاس استانی نماز با همت دستگاه های اجرایی خواهیم بود.

مدیر ستاد استان طرح دوشنبه های نمازی را تشریح کرد و افزود: مدیران کل دستگاه های اجرایی در طرح با حضور در نماز جماعت مدارس با هماهنگی ستاد استان ضمن حضور در جمع دانش آموزان نواقص مربوط به نمازخانه ها را نیز بررسی می کنند.

حجت الاسلام احمدی فرد در پایان به برگزاری نشست های دانش آموزی در مدارس اشاره کرد و گفت: ستاد اقامه نماز استان با استفاده از ظرفیت اساتید بومی نشست های دانش آموزی و خانواده ها را با عنوان “آداب و اسرار نماز ” و همچنین “شیوه های دعوت به نماز” را برگزار می کند.

شبکه اترک خراسان شمالی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا