اخبارخراسان رضوی

جلسه ارزیابی و عملکرد سال ۱۴۰۲ ادارات، سازمان ها و مراکز علمی خراسان رضوی آغاز شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور مدیران ستاد اقامه نماز، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و نمایندگانی از دفتر امام جمعه، استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دستگاه های اجرایی استان و کارشناسان مربوطه، جلسه ارزیابی و عملکرد سال ۱۴۰۲ ادارات، سازمان ها و مراکز علمی براساس برنامه های ابلاغی در تفاهم نامه ها و محورهای دیده شده در برنامه های بومی دوشنبه سوم اردیبهشت ماه برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تشکر از اعضای مهمان و کارشناسان ستاد اقامه نماز که زحمت این امر را برعهده دارند، چندنکته یادآور شد و اظهار کرد: هدف ارزیابی فراموش نشود که این ارزیابی در جهت تحقق فرامین رهبری، آئین نامه دولت و آیین نامه های ابلاغی که برگرفته از اسناد بالادستی می باشد برگزار شده است.

وی ادامه داد: با محتوای خوب و روش موثر وظایف ابلاغی در فرهنگ نماز برای نسل نوجوان جامعه دلنشین می شود و هیچ گاه ارزیابی جهت گیری شکلی و صرفا رفع تکلیف نباشد بلکه برای رسیدن به یک مدیریت درست دینی در انجام وظایف الهی و انس آفرینی همراه معرفت از جایگاه نماز می باشد.

مدیرستاد اقامه نماز خراسان رضوی افزود: این ارزیابی ها در انجام وظایف سازمانی و خدمت به مردم نیز اثرگذار باشد زیرا نماز علاوه بر کمال روحی و قرب الهی اثرات فردی و اجتماعی خواهد داشت.

سبحانی نیا در پایان صحبت های خود گفت: تلاش کنیم جمع بندی در مورد هریک از سازمان ها برپایه دقت و عدالت انجام گیرد و اگر نقصی هم باشد با هم فکری و تعامل با سازمان ها مرتفع سازیم.

در ادامه کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان گفت: تعداد ۴۰۰ فرم خودارزیابی توسط ادارات و سازمان های استان و شهرستان که در سامانه سجاده عملکرد سال ۱۴۰۲ خود را بارگذاری کرده اند توسط هیئت داوران بررسی و داوری می شود.

در ادامه پس از پاسخگویی و توضیحات مدیر ستاد اقامه نماز و کارشناس مربوطه به سوالات اعضا براساس دستورالعمل ابلاغی این ارزیابی پاسخ دادند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا