چهارمحال و بختیاری

جلسه هیات ارزیابی عملکرد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، اولین جلسه هیات ارزیابی عملکرد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان و نمایندگان استانداری، دفتر نماینده ولی فقیه در استان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، نماینده منتخب دبیران اقامه نماز ادارات و کارشناسان نظارت و ارزیابی و فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان روز شنبه ۱۳ خرداد در دفتر مدیریت ستاد برگزار شد.

حجت الاسلام کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان در این جلسه ضمن تقدیر از هیات داوران به خاطر همکاری در سال گذشته به تشریح دستورالعمل ارزیابی عملکرد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان در سال ۱۴۰۱ پرداخت.

وی با تبیین تقویم اجرائی فرآیند ارزیابی عملکرد اقامه نماز و ضرورت ارزیابی واقع بینانه و عادلانه فعالیتهای دستگاه های اجرایی، گفت: تمامی مستندات ثبت شده در سامانه سجاده باید با دقت مورد بررسی قرار گیرند.

در ادامه علی یار خدادادی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان گفت: با توجه به اتمام زمان بارگذاری و خودارزیابی ادارات و آغاز مرحله داوری و ارزیابی به نحوه درج نمرات و بررسی مستندات دستگاه ها در سامانه سجاده پرداخت.

اولین جلسه هیئت ارزیابی عملکرد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا