اخباراصفهان

اولین جلسه هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: فعالیت های میدانی دستگاه ها نیز در ارزیابی دستگاه دخیل شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نمازاستان اصفهان، اولین جلسه هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان روز یکشنبه نهم اردیبهشت ماه در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان اصفهان برگزار شد.

این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان و رئیس هیئت ارزیابی استان، مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی و اعضای هیات ارزیابی استان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بیان کرد: فعالیت دستگاه ها در سامانه سجاده بارگزاری شده لذا با بررسی دقیق و مشاهده مستندات به ارزیابی آنان بپردازید.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ادامه داد و گفت: موارد بارگزاری شده در سامانه سجاده صرفا مورد توجه قرار نگیرد و با جمع آوری گزارشات میدانی از دستگاه ها، فعالیت های میدانی دستگاه ها نیز در ارزیابی دستگاه دخیل شوند.

رئیس هیئت ارزیابی استان اصفهان اظهار کرد: در سال جاری ده دستگاه مورد تقدیر ویژه قرار می گیرند و ملاک جهت انتخاب دستگاه فعالیت های میدانی و گزارشات سامانه سجاده می باشد.

کارشناس نظارت و ارزیابی کلمه عبور و رمز اعضا را به آنان تحویل داد و گفت: ارزیابی دستگاه ها باید با ورود در سامانه و در نظر گرفتن گزارشات میدانی و موارد ارسالی در سامانه سجاده اتفاق افتد.

مجتبی مهروریان در اولین جلسه هیئت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان به چگونگی ارزیابی و ارسال نمرات پرداخت و دقت در نمره دهی و ارسال آن را از اهم خواند.

وی گزارشی کلی از فعالیت های میدانی که توسط دستگاه ها انجام شده را بیان کرد و اظهار داشت: کلیات این گزارشات به همراه مستندات برای شما ارسال می شود لذا در صورت عدم بارگزاری در سامانه سجاده توسط دستگاه مربوطه، شما می توانید به این گزارشات استناد کنید.

اولین جلسه هیئت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان

اولین جلسه هیئت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان

اولین جلسه هیئت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا