اخباریزد

آغاز به کار جلسات هیات ارزیابی عملکرد نماز دستگاههای اجرایی استان یزد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز چهارشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه، جلسات هیات ارزیابی عملکرد نماز دستگاههای اجرایی استان یزد با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، دبیران نماز اداراه کل برنامه ریزی و بودجه، استانداری، جهاد کشاورزی و نماینده امام جمعه آغاز به کار کرد.

این سلسله جلسات به صورت روزانه تا پایان اردیبهشت ماه با حضور اعضاء برگزار می گردد.

حجت الاسلام موسوی خاطر نشان کرد: هیات ارزیابی باید در بررسی عملکرد دستگاههای اجرایی در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ نماز دقت لازم را داشته باشند و امتیازاتی که لحاظ می شود باید بر اساس اصل بی طرفی  و عادلانه باشد تا حقی از دستگاهی ضایع نشود.

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه مهلت بارگذاری مستندات در سامانه مکررا تمدید شد، باید لیستی از اسامی دستگاههایی که مستندات خود را بارگذاری نکردند و در توسعه و ترویج فرهنگ نماز در دستگاه خود کم کاری و قصور داشته اند و امتیازات لازم را کسب نکرده اند. تهیه شو د و طی نامه ای از سوی استانداری و ستاد اقامه نماز به مدیر کل دستگاه ابلاغ شود تا علت آن مشخص شود.

وی در پایان بیان کرد: خوشبختانه ستاد اقامه نماز استان در سال گذشته و سال جاری با دستگاه های اجرایی استان، ارتباط مستمر و بیشتری داشته و با نظارت هایی که انجام شده است، ستاداقامه نماز از اکثر برنامه ها و عملکرد دستگاه ها در خصوص نماز آگاهی کافی را دارد، در همین خصوص بررسی و ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها نیز نسبت به گذشته بسیار دقیق تر خواهد بود.

آغاز به کار جلسات هیات ارزیابی عملکرد نماز دستگاههای اجرایی استان یزد آغاز به کار جلسات هیات ارزیابی عملکرد نماز دستگاههای اجرایی استان یزد آغاز به کار جلسات هیات ارزیابی عملکرد نماز دستگاههای اجرایی استان یزد آغاز به کار جلسات هیات ارزیابی عملکرد نماز دستگاههای اجرایی استان یزد آغاز به کار جلسات هیات ارزیابی عملکرد نماز دستگاههای اجرایی استان یزد آغاز به کار جلسات هیات ارزیابی عملکرد نماز دستگاههای اجرایی استان یزد آغاز به کار جلسات هیات ارزیابی عملکرد نماز دستگاههای اجرایی استان یزد آغاز به کار جلسات هیات ارزیابی عملکرد نماز دستگاههای اجرایی استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا