اخبارتهران

دیدار اعضای هیات ارزیابی عملکرد استان تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست  حجت الاسلام و المسلمین دکتر بهشتی سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران، با اعضای هیات ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در تاریخ بیستم اسفند ماه در دفتر استان تهران برگزار شد .

سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر و تبریک ماه مبارک رمضان و بهار طبیعت گفت: وقتی انسان طبیعت را مشاهده می کند بایستی بسیار یاد معاد کند.

وی گفت: باید پرچم  و عَلم نماز را همیشه برفراشته نگه داریم و خانواده را به نماز امر و بر این امر پا فشاری و صبر داشته باشیم.

دکتر بهشتی گفت: اقامه نماز در دستگاه ها با سه شاکله در نظر گرفته شود، شکل ظاهری، محتوا و روش که باید عنوان ظاهری را قوی کنیم و می توانیم در بحث محتوا امام جماعات را با آموزش  غنی نمائیم  و با روش های تبلیغی کارمندان را ترغیب و تشویق  به برپایی و حضور در نماز جماعات نمائید.

وی در ادامه گفت: باید بتوانیم راهنما باشیم و در جاهایی که نیاز به حمایت ما دیده شود، می توانیم با هماهنگی، اساتیدی که در مرکز تخصصی نماز قم هستند در همه زمینه های آموزشی  و یا برای سخنرانی ائمه جماعات در حوزه نماز برای تمام  ایام سال محتوا  در اختیار عزیزان قراردهند، استان تهران این آمادگی را دارد تا نسبت به آموزش دوره  توانمند سازی ائمه جماعات دستگاه های اجرایی استان تهران با اساتید برجسته اقدام نماید.

در ادامه اعضای هیات ارزیابی گزارشات و پیشنهادات و سوالات خود را بیان داشتند و به پاس قدردانی توسط سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران با اهداء لوح مورد تقدیر قرار گرفتند.

دیدار اعضاء هیات ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی با سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهراندیدار اعضاء هیات ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی با سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهراندیدار اعضاء هیات ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی با سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا