اخبارکردستان

از اعضای هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز کردستان تقدیر شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کرستان: ما از عزیزان بزرگواری که به عنوان ارزیاب زحمت می کشند انتظار‌داریم درخصوص شناسایی ضعف ها و ارائه پیشنهاد برای رفع آن ها به ستاد اقامه نماز استان کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان؛ دوازدهم‌ دی ماه از اعضای هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کردستان توسط مدیر ستاد تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

در ابتدای جلسه مرادی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان گزارشی در خصوص ارزیابی سال ۱۴۰۱ ارائه کرد.

در ادامه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان ضمن تشکر از اعضای هیات ارزیابی و خیرمقدم به آن ها گفت: بحث ارزیابی در همه جا ساز و کاری برای شناخت وضعیت موجود اعم اعم از ضعف ها و قدرت هاست.

وی افزود: این ارزیابی باید برای ما درس ها و پیام هایی داشته باشد و ضعف ها و قوت ها تشخیص داده شده و به آن ها پرداخته شود.

مدیر ستاد اقامه نماز عنوان کرد: ما از عزیزان بزرگواری که به عنوان ارزیاب زحمت می کشند انتظار‌داریم درخصوص شناسایی ضعف ها و ارائه پیشنهاد برای رفع آن ها به ستاد اقامه نماز استان کمک کنند.

عظیمی توضیحاتی درخصوص سامانه سجاده ارائه کرد و گفت: در حال حاضر سامانه برای بارگزاری مستندات باز می باشد و لازم است ادارات نسبت به بارگزاری اقدام‌ نموده که انشاالله با همت شما عزیزان برای ارزیابی اقدام شود.

در پایان از اعضای هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کردستان توسط مدیر ستاد اقامه نماز با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از اعضای هیات ارزیابی این ستاد تقدیر کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از اعضای هیات ارزیابی این ستاد تقدیر کردمدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان از اعضای هیات ارزیابی این ستاد تقدیر کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا