اخبارقم

آغاز ارزیابی عملکرد نمازی ادارات و دانشگاه های استان قم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، ارزیابی عملکرد نمازی ادارات کل و دانشگاه های استان در سال ۱۴۰۲ صبح دوشنبه، دهم اردیبهشت ماه، در ستاد اقامه نماز استان آغاز شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در حاشیه این جلسه و در گفت و گو با روابط عمومی این ستاد به برگزاری مستمر جلسات ارزیابی عملکرد نمازی ادارات و دانشگاه های استان اشاره کرد و گفت: ارزیابی عملکرد ادارات و دانشگاه های استان توسط هیئت ارزیابی استان انجام می شود.

وی افزود: هیئت ارزیابی متشکل از نمایندگان محترم استاندار، امام جمعه، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد اقامه نماز است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به تشریح روند ارزیابی اشاره کرد و گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده ارزیابی دستگاه ها و دانشگاه های استان از دهم اردیبهشت ماه آغاز و تا بیست و چهارم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

وی گفت: مدیران و دبیران اقامه نماز دستگاه ها نیز به جهت اطلاع از وضعیت نماز دستگاه و ارائه توضیحات در این جلسات حاضر می شوند.

همچنین افزود: در این جلسات نقاط ضعف، قوت و پیشنهادها و راهکار های مناسب به منظور بهبود وضعیت نماز در دستگاه به نمایندگان حاضر در جلسات ارائه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا