اخبارمرکز تخصصی نماز

ارزیابی دانش پژوهان خواهر دوره تربیت مربی عالی معارف نماز

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، روز یکشنبه شانزدهم مهرماه، ارزیابی دانش پژوهان خواهر دوره تربیت مربی عالی معارف نماز، در حوزه علمیه جامعه الزهرا سلام الله علیها قم انجام شد.

ارزیابی دانش پژوهان خواهر دوره تربیت مربی عالی معارف نماز انجام شد

حجت الاسلام رجبی، مسئول اداره تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی نماز، در گفتگو با روابط عمومی این مرکز، از انجام ارزیابی دانش پژوهان خواهر دوره تربیت مربی عالی معارف نماز در حوزه علمیه جامعه الزهرا سلام الله علیها قم خبر داد و گفت: ارزیابی دانش پژوهان این دوره با همکاری فی ما بین مرکز تخصصی نماز و اداره دانش آموختگان جامعه الزهرا سلام الله علیها روز یکشنبه شانزدهم مهرماه در حوزه علمیه جامعه الزهرا سلام الله علیها با حضور سرپرست مرکز تخصصی نماز و اساتید مجرب این مرکز انجام شد.

وی افزود: ارزیابی ها از دانش پژهان دوره عالی تربیت مربی معارف نماز، جهت پالایش و گزینش کارشناسانی که توانایی علمی و مهارتی حضور در عرصه تبلیغ و ترویج فرهنگ نماز در جامعه، به ویژه در مدارس را دارند، انجام می‌شود.

حجت الاسلام رجبی در ادامه با اشاره به شاخصه‌های قبولی در این ارزیابی گفت: در این ارزیابی شاخصه‌هایی از قبیل؛ سطح علمی، سطح مهارت ارائه، توانایی پاسخگوی به سوالات و شبهات، شیوه ارتباط با مخاطب، استفاده از ابزارها و روش های نوین تدریس و… مورد سنجش قرار می‌گیرد.

وی در پایان با اشاره به بکارگیری فارغ التحصیلان این دوره‌ها خاطر نشان کرد: دانش پژوهانی که در این ارزیابی شرکت می‌کنند، پس از سنجش و قبولی در این ارزیابی، در عرصه تبلیغ و ترویج فرهنگ معارف نماز در جامعه به ویژه در مدارس به کارگیری خواهند شد و در طول سال تحصیلی مشغول به فعالیت‌های تبلیغی در موضوع معارف نماز برای دانش آموزان مقاطع مختلف می شوند.

رجبی افزود: تاکنون ۲۵ نفر از مبلغان خواهر در مقاطع مختلف مدارس قم در حال فعالیت تبلیغی می باشند و همچنین چندین نفر از مبلغان خواهر برای تبلیغ چهره به چهره در مسجد مقدس جمکران حاضر می‌شوند.

ارزیابی دانش پژوهان خواهر دوره تربیت مربی عالی معارف نماز انجام شد

ارزیابی دانش پژوهان خواهر دوره تربیت مربی عالی معارف نماز انجام شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا