اخبارچهار محال و بختیاری

ارزیابی فعالیتهای نماز فرمانداری های چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، بر اساس مصوبه شورای اقامه نماز استان، نظارت و ارزیابی از فرمانداری های سراسر چهارمحال و بختیاری، در خصوص مفاد تفاهم نامه اجرایی ستاد اقامه نماز با وزارت کشور و همچنین پیگیری اجرای برنامه های ابلاغی در تمامی فرمانداری های تابعه با حضور حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان انجام شد.

 حجت اسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تاکید بر برگزاری جلسات شورای اقامه نماز شهرستان ها گفت: شورای اقامه نماز شهرستان ها و همچنین شورای اقامه نماز فرمانداری ها به طور منظم، دوماه یکبار و ماهانه برگزار شوند.

وی افزود: فرمانداران شهرستان نسبت به تشکیل هیئت نظارت و ارزیابی و صدور ابلاغ آن ها جهت ارزیابی ادارات، مجتمع های بین راهی و خدماتی و مساجد و نمازخانه های بین راهی اقدام نمایند.

حجت السلام کریمی اظهار کرد: برخی شهرستان ها توانستند با بهترین شرایط و امکانات اجلاس نماز را برگزار کنند و شهرستان های دیگر استان  اجلاس نماز خود را تا پایان بهمن ماه، برگزار می کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان خاطر نشان کرد: تجلیل و تقدیر از خادمان و فعالان نماز شهرستان ها، ادارات و مساجد و همجنین برگزاری جشن تکلیف در مدارس و ادارات استان به بهترین شکل ممکن برگزار می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا