اخبارسمنان

اولین جلسه ستاد اجرائی خدمات سفر مسافران و زائران نوروز۱۴۰۳ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در یکم آذر ماه، اولین جلسه ستاد اجرائی خدمات سفر مسافران و زائران (نوروز۱۴۰۳) برگزار شد.

این جلسه به ریاست هاشمی استاندار و رئیس ستاد اجرائی خدمات سفر استان سمنان به اتفاق سایر روسای کمیته ها به جهت برنامه ریزی در خصوص ارائه خدمات مطلوب به مسافران و زائران برگزار شد.

شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز و رئیس کمیته نظارت بر نمازخانه ها ، گزارشی در خصوص بازدید از نمازخانه ها و مجتمع های بین راهی محور های مواصلاتی  سمنان-تهران ، سمنان-مشهد، و سمنان-مازندران ارائه داد.

وی افزود: نحوه عملکرد برخی از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی مطلوب و برخی از آنها نیاز به تذکر جدی جهت ارائه خدمات به مسافران و زائران را دارند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: بازدید از مجموعه های فوق الذکر را تا زمان ارائه خدمات مطلوب به مسافران و زائران ،ادامه خواهد داد.

 هاشمی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته  و گزارش های مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان و همچنین ابلاغ حکم ریاست کمیته نظارت بر نمازخانه به وی، پیگیری هرچه سریع تر در مورد بهبود وضعیت عملکرد نمازخانه ها و مجتمع های بین راهی را از معاونین و مسئولین مورد نظر خواستار شد.

وی افزود: به هر میزان که اسباب آسایش و آرامش مسافرین و زوار امام رضا (ع) فراهم گردد، میتوانیم به همان میزان ما از عملکرد خودمان راضی باشیم که یکی از محل های ظهور این رضایتمندی ،رضایت از مساجد بین راهی میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا