اخبارهمدان

اولین جلسه‌ ستاد اجرایی خدمات سفر استان همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، اولین جلسه‌ ستاد اجرایی خدمات سفر استان همدان، روز پنجشنبه بیست و یکم دی باحضور امیررضا یوسفیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان، فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در سالن جلسات استانداری همدان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه یوسفیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان، بیان کرد: برای استقبال از ماه مبارک رمضان و آغاز سال جدید و عید نوروز باید برنامه‌ریزی ویژه داشته باشیم زیرا همدان با پیشینه تاریخی و مذهبی غنی به عنوان شهر دارالمؤمنین و دارالمجاهدین مورد توجه گردشگران و هموطنان است.

وی افزود: باید با همدلی و انسجام در سطح استان برای رفع نیاز مسافرین نوروزی تلاش شود و اماکن رفاهی که دارای شرایط مناسب و زیرساخت‌های لازم جهت خدمت‌رسانی مطلوب به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی وجود دارد مورد توجه ویژه قرار گیرند.

یوسفیان در ادامه با اشاره به اهمیت اماکن مورد نیاز جهت رفاه نمازگزاران، تشریح کرد: برای ارج نهادن به مقام شامخ نماز، اماکن رفاهی بین‌راهی باید مکان مناسبی را برای این منظور و خدمات دهی به نمازگزاران در نظر بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا