اخبارمازندران

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران ویژه نوروز ۱۴۰۳ برگزارشد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران ویژه نوروز ۱۴۰۳ با حضور قاسم عزیز زاده گرجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضاء کارگروه خدمات سفر، روز چهارشنبه شانزدهم اسفندماه، در دفتر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تشکیل شد.

در این جلسه حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن خیرمقدم گویی به مدعوین بیان داشت: مازندران به لحاظ موقعیت جغرافیایی و برخورداری از موهبت طبیعی جنگل، دریا و طریق الرضا (ع) سالانه میزبان میلیون ها مهمان می باشد و داشتن مساجد و نمازخانه های بین راهی و حداقل امکانات برای اقامه نماز از ضرورتهای این استان است که با گذشت چندین سال از انقلاب اسلامی و مکاتبات عدیده و تذکرات همچنان در سواحل استان و تفرج گاهها و مسیر راههای مواصلاتی از کمبود امکانات و نمازخانه ها بر اساس نیاز مبرم آمایشی رنج می برد.

در ادامه معاون سیاسی اظهارداشت: تلاش ما اینست که پیگیر وضعیت نمازخانه ها و مساجد بین راهی استان باشیم و در این راه جهت ارائه خدمات مناسب به هموطنان از همه ظرفیت های استان استفاده خواهیم کرد .

وی با اشاره به اینکه باید با همدلی و انسجام در سطح استان برای رفع نیاز مسافرین نوروزی تلاش شود، افزود: اماکن رفاهی دارای شرایط مناسب و زیرساخت‌های لازم جهت خدمت‌رسانی مطلوب به مسافران مورد توجه باشند.

عزیز زاده گرجی  تصریح کرد: برای ارج نهادن به مقام شامخ نماز، اماکن رفاهی بین‌راهی باید مکان مناسبی را برای این منظور و خدمات دهی به نمازگزاران در نظر بگیرند.

در پایان جلسه کارشناسان و مدیران شهری و روستایی، میراث فرهنگی، راهداری و حمل و نقل پایانه به بحث و تبادل نظر در خصوص پیگیری وضعیت نمازخانه ها و مساجد بین راهی و آماده سازی هر چه مطلوب تر خدمات سفر پرداختند.

 جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران ویژه نوروز 1403برگزارشد

 جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران ویژه نوروز 1403برگزارشد جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران ویژه نوروز 1403برگزارشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا