لرستان

ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه ایام نوروز در لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، ستاد اجرایی خدمات سفر استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز، مدیرکل میراث، فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان با موضوع بررسی نمازخانه های بین راهی در ایام نوروز در تاریخ بیست و سوم اسفند ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه ایام نوروز اظهار داشت: سامان‌دهی و نظافت تاسیسات گردشگری، مجتمع‌های پذیرایی و اقامتی، نمازخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی، رستورن‌ها و همچنین اسقرار اوژانس و پلیس در طول مسیر بخصوص نقاط حادثه‌خیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: با توجه به ماه مبارک رمضان رعایت شئونات این ماه بسیار مهم و حایز اهمیت است و همه دستگاه‌ها باید به این امر توجه ویژه‌ و یک پیوست فرهنگی برای این کار داشته باشند و درب نمازخانه‌ها، وضوخانه ها و سرویس‌های بهداشتی در این مدت نیز باز باشد و مساجد هم به صورت مستمر و تمام وقت در این ایام اقدام کنند تا با توجه به اوقات شرعی تا مسافران و نمازگزاران مشکلی نداشته باشند.

این مقام مسئول عنوان کرد: به منظور خدمات به مسافران در ایام نوروز، شرایط اسکان اضطراری مردم در اماکن تعیین شده با امکانات و تجهیزات اقامتی نیز فراهم شده است و همچنین کمیته نظارت بر نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی به منظور رفع نلاقص به صورت مستمر در طول مسیر فعالیت خواهند کرد.

برگزاری ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه ایام نوروز در لرستان برگزاری ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه ایام نوروز در لرستان برگزاری ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه ایام نوروز در لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا