اخبارمرکزی

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان روز یکشنبه بیست و هفتم اسفند ماه با حضور فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی، هادی رفیعی کیا فرماندهی نیروی انتظامی استان، محمود مرادی مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری،حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و سایر اعضاء کمیته های اجرایی ستاد خدمات سفر استان در سالن جلسات غدیر استانداری برگزار شد.

در این جلسه مخلص الائمه استاندار مرکزی، ضمن خیر مقدم و تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: با توجه به شرایط جوی و با وجود ماه مبارک رمضان، دستگاه های خدمات رسان و کمیته اطلاع رسانی آمادگی کامل را  داشته باشند تا به بهترین نحو ممکن به مسافران و مهمانان نوروزی خدمات رسانی کنند.

وی گفت: نظارت مستمر و ساماندهی وضعیت نمازخانه ها، مساجد بین راهی و سرویس های بهداشتی به ویژه در ورودی و خروجی شهر انجام شود و نقاط ضعف و کبودها برطرف شود تا مسافران و میهمانان نوروزی برای اقامه نماز با مشکل روبرو نشوند.

استاندار مرکزی تاکید کرد: در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان تمام مسئولان، در مجتمع های خدماتی رفاهی و جایگاه های سوخت، با اخلاق خوش از میهمانان پذیرایی کنند و آنها را سمت نمازخانه و استفاده از ظرفیت موجود راهنمایی کنند.

مخلص الائمه به بررسی مشکلات مسجد امام سجاد (ع) در ۳۰ کیلومتری اراک، تاکید کرد و گفت: مسئولان امر برای رفع نواقص موجود در این مسجد تمام تلاش خود را انجام دهند تا برای استفاده مسافران در ایام نوروز برای اقامه نماز به ویژه نماز جماعت همه موانع رفع شده باشد.

در ادامه حجت الاسلام رودبارانی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و سال نو، به ارائه گزارشی از روند بازید کارگروه نظارت بر فضاهای اقامه نماز در محورهای مواصلاتی استان پرداخت و گفت: نظارت بر تمامی مجتمع های خدماتی، مساجد و نمازخانه های بین راهی در طی سال توسط کارگروه مربوطه انجام می گردد و نواقص آنها به مسئولان گوش زد می شود.

وی گفت: در سطح استان مرکزی ۳۳ مجتمع خدماتی رفاهی، ۵ مسجد و ۱۵ سکوی نماز وجود دارد که آماده پذیرایی از مسافران نوروزی می باشند.

در ادامه این جلسه اعضاء هر یک از کمیته ها، نظرات خود را بیان کردند تا با توجه به ظرفیت خوب استان، مسافران و میهمانان در هیچ زمینه ای دچار مشکل و ابهام نشوند.

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی برگزار شد

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا