اخبارسمنان

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، ستاد اجرایی خدمات سفر استان سمنان با حضور سید محمد رضا هاشمی استاندار سمنان، حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان، مدیران کل حوزه استانداری، مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در سالن یادگار امام(ره) استانداری در روز دوشنبه مورخ ۱ اسفند ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

سید محمد هاشمی استاندار سمنان در جمع مدیران ستاد اجرایی خدمات سفر استان سمنان افزود: بالاترین افتخار مردم استان سمنان قرار گرفتن در مسیر زائران حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) است و در این راستا لازم است تا تلاش شود با ارائه خدمات مناسب مدت زمان ماندگاری مسافران افزایش یابد.

وی با تاکید بر برگزاری منظم و مداوم جلسات خدمات سفر استان با هدف افزایش همفکری و همکاری لازم برای خدمات مناسب به زائرین عبوری، ابراز داشت: تلاش شود با ارائه خدمات مناسب مدت زمان ماندگاری مسافران نسبت به گذشته بیشتر شود.

استاندار سمنان تاکید کرد : نماز خانه های مراکز تفریحی و سیاحتی در مسیر جاده اصلی و ورودی های شهر باید با نظم و جلوه خاص آماده برگزاری اقامه نماز جماعت باشند.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مدیر ستاد استان به بیان گزارشی از بازدید های کارشناسان ستاد استان به همراه کمیته های مربوط از نمازخانه های در مراکز تفریحی و گردشگری، پمپ بنزین ها پرداخت.

وی بیان کرد : بجز در مواردی محدود که نماز خانه ها  در حال تکمیل و آماده سازی فضای داخلی هستند دیگر نماز خانه ها آمادگی کامل خود را در برگزاری نماز اول وقت برای مسافران را کسب کرده اند.

شمس الدین افزود : نمازخانه هایی که در حاشیه شهر ها و چسبیده به شهر ها هستند فضایی کاملاً آماده برای حضور مسافران دارند و طبق روال گذشته خود به اقامه نماز در سه وقت شرعی می پردازند و مسافران می توانند ضمن استفاده از فضای حاشیه کنار مساجد برای استراحت از اقامه نماز جماعت بهرمند شوند.

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان سمنان

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان سمنان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا