اخبارلرستان

ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه اربعین در لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، ستاد اجرایی خدمات سفر استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی، معاون عمرانی استانداری استان با موضوع بررسی موکب ها و نمازخانه های بین راهی در ایام اربعین حسینی در تاریخ سیزدهم شهریور ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه ایام اربعین اظهار داشت: سامان‌دهی و نظافت تاسیسات گردشگری، مجتمع‌های پذیرایی و اقامتی، نمازخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی، رستورن‌ها و همچنین اسقرار اوژانس و پلیس در طول مسیر بخصوص نقاط حادثه‌خیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: استان لرستان با توجه شریط جغرافیایی  مسیر زوار اربعین است و این می‌طلبد ضمن خدمات مطلوب به زائرین و با توجه به حجم عبور زوار اربعین حسینی از لرستان، تدابیر لازم برای ارائه خدمات مطلوب با هماهنگی دستگاههای اجرایی اندیشیده شده است.

چراغی عنوان کرد: به منظور خدمات به زوار اربعین حسینی، شرایط اسکان اضطراری مردم در اماکن تعیین شده با امکانات و تجهیزات اقامتی نیز فراهم شده است و همچنین کمیته نظارت بر نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی به منظور رفع نلاقص به صورت مستمر در طول مسیر فعالیت خواهند کرد.

 برگزاری ستاد اجرایی خدمات سفر استان لرستان ویژه اربعین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا