اخبارخراسان رضوی

برگزاری نمایشگاه تابلوهای دیجیتالی با موضوع نماز در اداره کل جهاد کشاورزی خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، نمایشگاه تابلوهای دیجیتالی با موضوع نماز در اداره کل جهادکشاورزی خراسان رضوی برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین احمدی پناه مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه و دبیر اقامه نماز اداره کل جهادکشاورزی استان گفت: نمایشگاه تابلوهای دیجیتالی از تازه ترین محصولات نمازی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی می باشد که با هدف آشنایی پرسنل این اداره با آیات، احادیث و موضوعات متنوع نماز به مدت ده روز به نمایش درآمده است.

وی افزود: به دلیل اهمیت بحث آشنایی با آیات و احادیث نماز، اداره کل جهاد کشاورزی هر ساله نمایشگاهی با عناوین کتاب های مذهبی و تابلوهای دیجیتالی در  این اداره برگزار می نماید.

علاقمندان می توانند برای تهیه ی کتاب های نمازی به سایت نماز استور به آدرس (www.namazstore.ir)، نمایندگی فروش در مشهد مقدس و همچنین سفارش گرفتن از انتشارات تهران این محصولات در اختیار همکاران خود قرار دهند.

برگزاری نمایشگاه تابلوهای دیجیتالی با موضوع نماز در اداره کل جهاد کشاورزی خراسان رضوی برگزاری نمایشگاه تابلوهای دیجیتالی با موضوع نماز در اداره کل جهاد کشاورزی خراسان رضوی برگزاری نمایشگاه تابلوهای دیجیتالی با موضوع نماز در اداره کل جهاد کشاورزی خراسان رضوی برگزاری نمایشگاه تابلوهای دیجیتالی با موضوع نماز در اداره کل جهاد کشاورزی خراسان رضوی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا