اخبارخراسان شمالی

تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی وظیفه ای همگانی است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، در راستای اجرای برنامه های ستاد اقامه نماز استان در دهه فجر ظهر امروز ۲۳ بهمن ماه مدیر ستاد با حضور در آموزشگاه سیدجمالدین اسد آبادی بجنورد و در حاشیه جشن پیروزی انقلاب اسلامی به تبیین دستآوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف پرداخت.

حجت الاسلام احمدی فرد با اشاره به دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران در حوزه های علمی، اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی موجب شکوفایی کشورمان در حوزه های مختلف شد که این موضوع موجب خشم استکبار جهانی و کشورهایی شد که مخالف استقلال و رفع وابستگی کشور به بیگانگان بودند.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه به تلاش جمهوری اسلامی ایران در جهت رشد و ارتقای معنویت و خداباوری در مردم اشاره کرد و افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با از بین رفتن مظاهر فساد، زمینه رشد معنوی مردم فراهم گردید. فراهم سازی زیرساخت های معنوی و فرهنگی از جمله مساجد، نمازخانه های بین راهی و توجه به مسائل فرهنگی در مدارس و دانشگاه ها از جمله این اقدامات می باشد.

وی در پایان به وظیفه مهم دانش آموزان در این حوزه اشاره کرد و گفت: شما دانش آموزان و آینده سازان میهن اسلامی باید نه تنها در جهت شناخت  دستاوردهای انقلاب اسلامی گام بردارید که باید در جامعه و خانواده تان نیز این مسائل را بازگو نمائید.

نشست دهه فجر نشست دهه فجر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا