اخبارلرستان

جلسه شورای جهاد تبیین استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، جلسه شورای تبیین با حضور نماینده ولی فقیه در استان و حجت‌الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضا با موضوع بررسی برنامه های فرهنگی و نمازی در سطح استان در تاریخ دوم دی ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای جهاد تبیین استان اظهار داشت: نماز به عنوان یک عمل معنوی و مهدویت به عنوان یک امید بخشی در جامعه می‌توانند اثرگذار باشد و فلسفه اقامه نماز ، ذکر و یاد خداست و بهترین روش برای ایجاد آرامش در انسان نیز همین برقراری ارتباط با خدا به واسطه نماز است.

وی گفت: انسان هنوز به طور کامل درک نکرده که نماز چقدر روح و روان وی را صفا و صیقل داده ، او را به زندگی امروز و آینده امیدوار کرده و زندگی را رنگ می بخشد ، بی تردید با دریافت عمیق و قلبی این ارزش ها ، نگاه انسان به نماز و توجه وی به آن رنگ دیگری خواهد کرد.

همچنین قابل ذکر است که  این جلسه که با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه و جمعی از اعضای شورای جهاد استان برگزار شد که در خصوص برنامه‌های سیاسی‌ ، اقتصادی و فرهنگی نکاتی از جمله اینکه در راستای جهاد تبیین کارگروه‌هایی از دستگاه‌های اجرایی در جهت اقامه نماز تشکیل شود و در راستای برنامه‌های خود آن دستگاه این برنامه‌ها در بین آحاد مردم تبیین کنند مطرح شد.

برگزاری جلسه شورای جهاد تبیین استان لرستان

برگزاری جلسه شورای جهاد تبیین استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا