اخبارالبرز

اولین جلسه مجازی آموزشی تبیینی نماز استان البرز در شبکه شاد برگزار شد

روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، اولین جلسه مجازی آموزشی نماز ویژه معاونین و مربیان پرورشی استان با حضور بیش از هزار نفر، با مشارکت ستاد اقامه نماز و آموزش و پرورش استان البرز در شبکه شاد در مورخ یازدهم آذر ماه برگزار شد.

مرادی در این جلسه مجازی ضمن ارائه نکاتی پیرامون نماز خواستار این شد که معاونین و مربیان پیش از اجلاس با موضوع نماز نسل نو و رویکرد مدرسه با برنامه ریزی و مصاحبه با چالشها، فرصت ها و تهدیدات دانش آموزان البرزی را احصاء و به ستاد اقامه نماز ارسال کنند.

وی بیان کرد: باید نسبت به علت شناسی دانش آموزان دغدغه داشته باشیم که چرا دانش آموزان سمت نماز نمی آیند، چه کنیم اقبال دانش آموزان به نماز بیشتر و مسائل آن را دفع و رفع کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه مطالب خود بیان داشت: برای نماز خوان شدن در مدارس ابتدائی باید نکاتی را در نظر داشته باشند که از جمله آن، والدین و مربیان باید نماز را بزرگ بشمارند، نکته بعدی این است که کودکان در این سن الگوگیری مشاهده ای باعث ایجاد رفتار می شود.

وی در ادامه گفت: در جامعه امروزی نوجوانان از محیط، همسالان، والدین، مربیان و فضای مجازی تاثیرات زیادی می پذیرند.

در پایان مرادی، شبهات نماز از قبیل نماز می خوانم چرا آرام نیستم؟ چرا از نماز لذت نمی برم؟ را طرح و پاسخ داد و معاونین پرورشی مشکل اصلی و اساسی استان در اقامه نماز را نبود زیر ساخت فیزیکی مطرح کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا