اخبارکرمان

دیدار جمعی از دانش آموزان شهرستان فرج با مدیر ستاد اقامه نماز کرمان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان،صبح روز چهارشنبه دوازدهم مهر ماه جمعی از دانش آموزان  یکی از مدارس شهرستان فهرج به همراه روحانی مسجد و دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست حجت الاسلام عرب‌پور ضمن خوش آمد گویی به دانش آموزان گفت: شما دانش آموزان آینده سازان فردای این مملکت هستید و از همین الان باید خودسازی کنید و در زمینه دین به خصوص فریضه انسان ساز نماز تلاش وافر داشته باشید.

عربپور با بیان اینکه همه شما دانش آموزان به نوعی یاور نماز هستید بیان داشت: شما ضمن اینکه خودتان باید به نماز اهمیت دهید و مروج نماز باشید، به عنوان یاور نماز دیگران را هم به هر شکل ممکن که می‌توانید به نماز دعوت کنید.

دبیر ستاد اقامه نماز استان کرمان در ادامه تشریح کرد: حضرت ابراهیم علی نبینا و آله و علیه السلام به همراه فرزندش اسماعیل علیه السلام وقتی که خانه کعبه را بنا کردند تکیه به خانه کعبه زد و فرمود رب جعلنی مقیم الصلاه و من ذریتی ربنا و تقبل دعا خدایا من و فرزندان و ذریه من را از اقامه کنندگان نماز قرار بده و در پایان هم فرمود ربنا و تقبل دعا یعنی خدایا این دعا را در حق ما مستجاب بگردان.

در ادامه کازرونی مسئول یاوران نماز استان ضمن اینکه یک جلد کتاب نماز در سیره امام رضا را به دانش آموزان هدیه داد دو سوال مطرح و قرار شد که دانش آموزان در یک یا دو صفحه به این دو سوال پاسخ داده و به ستاد اقامه نماز ارسال و  به چهار نفر هدایایی از طرف ستاد اقامه نماز اهدا خواهد شد.

دیدار دانش آموزان شهرستان فهرجی با مدیر ستاد اقامه نماز استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا