کرمان

نشست خانواده با موضوع نماز در شهرستان بردسیر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان،روز شنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه نشست خانواده و راههای جذب جوانان و نوجوانان به مساجد توسط حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان کارشناس مرکز تخصصی نماز در مسجد سیدالشهدا (ع)شهرستان بردسیر برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام رحیمیان بیان داشت: بر اساس روایات و گفتار بزرگان کسانی که به مقامات بالا رسیده اند به نماز اول وقت و جماعت اهمیت  ویژه ای قائل شده اند.

وی همچنین بیان داشت: حضرت علی ( ع ) در بحبوحه جنگ صفین موقع نماز به آسمان و خورشید نگاه می کرد تا اول وقت نماز را اقامه کند و وقتی به ایشان میگفتند الان موقع جنگ است می فرمود ما برای برپاداشتن  نماز با دشمن میجنگیم

وی با گرامیداشت یاد و خاطره  شهید حسن طهرانی مقدم پدر موشکی ایران اظهار داشت: این شهید بزرگوار  همیشه نماز اول وقت را مقدم بر همه چیز می دانست.

هم چنین در این جلسه وظایف والدین در قبال فرزندان و شیوه های جذب فرزندان و همچنین وظایف هیئت امنا مساجد مورد بررسی قرار گرفت.

رحیمیان همچنین  تاکید کرد: با برنامه های متنوع و جوان پسند در مساجد سعی کنیم برای جوانان انگیزه ایجاد کنیم تا بطرف مساجد هدایت شوند و وقتی وارد مسجد شدند با خوش رویی به استقبال آنها برویم و در کارهای مساجد آنها را مشارکت و مسئولیت بدهیم .

برگزاری نشست خانواده با موضوع نماز درشهرستان بردسیر

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا