اخباربوشهر

کارگاه آموزشی فرهنگ سازی نماز در خانواده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، صبح روز شنبه مورخ هفتم بهمن ماه، کارگاه آموزشی نماز در خانواده با حضور  مدرس اعزامی از مرکز تخصصی نماز قم در  مدرسه شهید فولادی بوشهر برگزار شد.

خشنود مدیر ستاد اقامه نماز استان گفت: این دوره آموزشی یک روزه برای مدرسین  آموزش خانواده و انجمن اولیا و مربیان با همکاری آموزش و پرورش استان با حضور  استاد اعزامی از قم برگزار شده و هدف از برگزاری این دوره آشنا ساختن و بروز کردن اطلاعات دینی فرهنگی مدرسین آموزش خانواده  جهت استفاده در  مدارس می باشد.

در ادامه وحیدی  استاد اعزامی از قم ضمن تشکر از حضور فعال  مدرسین در دوره عنوان نمود: با توجه به اینکه کودکان و نوجوانان این دوره زمانی تفکر و دیدگاه های جدید نسبت به دوره های گذشته دارند، لذا لازم است، ما نیز با شیوه های جدید فرهنگ سازی نماز و مفاهیم دینی در خانواده آشنا باشیم تا بتوانیم با زبان و تفکر  آنان این فرهنگ سازی را  انجام دهیم.

در این دوره که با حضور ۴۰ نفر از مدرسین آموزش خانواده شهر بوشهر برگزار شد، مدرسین با شیوه های جدید فرهنگ سازی نماز در خانواده آشنا و به بحث و گفتگو پیرامون آن پرداخته شد.

 

دوره آموزشی فرهنگ سازی نماز در خانواده دوره آموزشی فرهنگ سازی نماز در خانواده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا