خراسان شمالی

فراخوان ششمین مهرواره “با خدا حرف بزن” منتشر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی با بیان اینکه مهرواره ” با خدا حرف بزن ” فرصت مغتنمی است تا کودکان و نوجوانان با قلب های زلال ودست های کوچک، از مهربانی های خدا بگویند و بنویسند گفت: هدف از برگزاری این مهرواره پرورش حس دینی، افزایش نشاط معنوی و کاهش آسیب های اجتماعی است .

فرهاد آقا بیگی از اجرای این مهرواره با همکاری ستاد اقامه نماز خراسان شمالی و برخی دیگر از دستگاه های اجرایی استان خبرداد و گفت : محورهای موضوعی مهرواره ” نیایش و آرامش”، “زندگی شیرین من”، “دوست من، خدا “و “شادی و امید ” می باشد.

او با اشاره به بخش های مهرواره که شامل نمایشنامه خوانی رادیویی(صوتی)، فیلم کوتاه(۱۰۰ ثانیه ای)، ادبی (بازآفرینی)، نقاشی، خوشنویسی (تحریری، قلم نی)، عکاسی (موبایلی) و اذان است تصریح کرد : مقاطع سنی شرکت کنندگان نوباوه، نوخوان ، نونهال، نونگاه و نوجوان و در بخش ویژه نمایشنامه خوانی (گروهی و خانوادگی) می باشد.

آقا بیگی با اشاره به شرایط انتخاب و ارسال آثارگروه خردسال و کودک و نوجوان گفت: آثار باید منطبق با بخش ها و محورهای موضوعی مهرواره باشد و آثار ارسالی در جشنواره ها، مهرواره ها و یا مسابقات دیگر ارائه نشده باشند.

وی گفت : نحوه ارسال آثار به دو شیوه بارگذاری کلیه آثار در لینک https://khorasansh.kpf.ir/mehrvareh و یا به آدرس دبیر خانه مهرواره و یا یکی از مراکز کانون پرورش فکری ارسال شود.

گفتنی است ؛برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزییات شیوه نامه مهرواره “با خدا حرف بزن ” به لینک https://khorasansh.kpf.ir/mehrvareh مراجعه نمایید.

فراخوان ششمین مهرواره “با خدا حرف بزن”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا