اخبارمرکزی

مدیر ستاد اقامه نماز با رئیس دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر و حجت الاسلام احمد اناری کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان در روز دوشنبه بیست و پنجم دی ماه با هدف توسعه و ترویج فرهنگ نورانی اقامه نماز در بین دانشجویان، با علی مقدسی رئیس و حجت الاسلام و المسلمین نورمحمدی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه دانشگاه فرهنگیان استان در محل دفتر رئیس دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام رودبارانی ضمن تبریک تصدی جدید و تسلیت شهادت امام هادی (ع) ، به ارائه گزارشی از اجرای برنامه های ستاد اقامه نماز استان پرداخت.

وی در ادامه گفت: در موضوع نماز بیشترین فعالیت ستاد اقامه نماز استان در بین جوانان و نوجوانان انجام می شود و ما در نظر داریم در راستای عملیاتی سازی تفاهم نامه مشترک ستاد اقامه نماز کشور و دانشگاه فرهنگیان، دوره آموزشی مهارتی معراج ویژه دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان را برای ترویج بیشتر فرهنگ نماز برگزار کنیم.

رودبارانی در خصوص هدف از اجرای این دوره مطالبی را بیان کرد و گفت: هدف از برگزاری این دوره برگزاری نمازهای جماعت باشکوه در دانشگاه و توانمندسازی دانشجو معلمان در موضوع نماز است، چرا که همین معلمان جوان در آینده نقش بسزایی در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در مدارس را به عهده خواهند گرفت.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی گفت: ان شاالله و با توجه به امکانات خوب آموزشی دانشگاه فرهنگیان، شاهد همکاری خوب و مستمر این دانشگاه در راستای توسعه فرهنگ اقامه نماز در بین دانشجویان استان باشیم.

در ادامه مقدسی رئیس دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی، ضمن عرض خیر مقدم و حمایت در برگزاری دوره ها و نشست های مهارت افزایی شیوه های دعوت توسط دانشگاه، بیان کرد: این دانشگاه آمادگی خود را در جهت توسعه و ترویج فرهنگ غنی نماز و برگزاری این گونه دوره ها، که باعث توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه می شود اعلام می کند.

وی افزود: امیدواریم این برنامه ها به صورت مستمر پیگیری و اجرا شود تا نتیجه مطلوبی برای ما و به خصوص جامعه دانشجو معلمان داشته باشد، چون که معلمان بیشترین نقش و تاثیر را ترویج فرهنگ نماز در سطح جامعه به ویژه در بین جوانان و نوجوانان ایفا می کنند.

حجت الاسلام نور محمدی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان هم ضمن خیر مقدم، آمادگی نهاد را برای همکاری با ستاد اقامه نماز استان در برگزاری دوره های آموزشی معراج در دو گروه برادران و خواهران در اسفندماه ۱۴۰۲ اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا