اخبارالبرز

جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با نماینده ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، جلسه مشترک حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با حجت الاسلام والمسلمین صاحب الامری نماینده ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان، در مورخ هشتم خرداد ماه در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

این دیدار با موضوع همکاری های دو جانبه و استفاده از ظرفیت های دانشگاه فرهنگیان و ستاد اقامه نماز جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه به خصوص دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

همچنین در راستای اجرای بومی سازی برنامه های مصوب دانشگاه فرهنگیان در استان البرز و نحوه اجرای این مصوبات بحث و تبادل نظر شد.

حجت الاسلام والمسلمین مرادی با اشاره به جایگاه ویژه دانشگاه فرهنگیان در بحث فرهنگی استان اظهار امیدواری کرد که با همکاری و همیاری این دانشگاه شاهد افزایش سطح کمی و کیفی اقامه نماز باشیم.

و در پایان مدیر ستاد اقامه نماز از نماینده ولی فقیه در دانشگاه، دبیر و استاد دانشگاه فرهنگیان به جهت تعامل و همکاری با ستاد اقامه نماز درراستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تقدیر و تشکر کرد.جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با نماینده ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با نماینده ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با نماینده ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا