اخبارخوزستان

نشست هماهنگی برگزاری دوره آموزشی طرح معراج دانشگاه فرهنگیان خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خوزستان، روز یکشنبه سی ام مهرماه، جلسه ای با حضور دبیر اقامه نماز دانشگاه فرهنگیان خوزستان حجت الاسلام والمسلمین یزدان پرست و مدیر و کارشناس فرهنگی و آموزشی، نظارت و ارزیابی در خصوص طرح معراج دانشگاه فرهنگیان خوزستان در محل ستاد تشکیل شد.

سید موسی بلادیان مدیرستاد اقامه نماز استان خوزستان در ابتدای جلسه در خصوص اهمیت و جایگاه تربیت معلم و جمله شهید رجائی که همیشه می فرمود: (مهمترین وظیفه و کار مدیر آموزش و پرورش کار تربیتی در خصوص دانشجو های مراکز تربیت معلم می باشد) مطالبی را اظهار داشت.

در دامه جلسه نویدزاده کارشناس فرهنگی و آموزشی گفت: چند سال است که بر اساس تفاهم نامه ای که قبلاً به امضای حاج آقا قرائتی، نماینده رئیس جمهور ستاد اقامه نماز، رئیس دانشگاه فرهنگیان منعقد شده است، دوره های آموزشی طرح معراج ویژه دانشجو معلمان ورودی ۹۸ و ۱۴۰۰ برگزار می شود و امسال نیز همانند سنوات گذشته ان شاءالله با همکاری دانشگاه باید برنامه ریزی بهتر و منسجم تری صورت بگیرد.

وی افزود: ترتیبی اتخاذ شود تا کلیه دانشجویان و  معلمان ورودی ۱۴۰۰ در مرکز استان و شهرهای بهبهان، آبادان، دزفول و اندیمشک که دارای دانشگاه فرهنگیان می باشد این دوره را برگزار کنند.

در پایان مقرر شد در اولین فرصت برنامه زمان بندی برگزاری دوره های آموزشی خصوص طرح معراج دانشگاه فرهنگیان خوزستان به ستاد استان منعکس گردد.

طرح معراج دانشگاه فرهنگیان خوزستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا