اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه فرهنگیان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، ریاست، نماینده ولی فقیه و اعضا در روز چهارشنبه بیست و دوم آذرماه برگزار شد.

در این جلسه ریاست و نماینده ولی فقیه دانشگاه فرهنگیان توضیحاتی در مورد دستور جلسه که جمع بندی نظرات در مورد نماز نسل نو، فرصت ها، تهدید ها و برنامه هاست ارائه کردند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تشکر از مسئولین قبل، انتصاب تقی زاده را در سمت ریاست دانشگاه فرهنگیان تبریک و آرزوی توفیق کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه گفت: هویت دانشکاه فرهنگیان تامین نیروی انسانی ۳۰ ساله  آموزش و پرورش می باشد و نسل آینده به دست آنها تربیت و رقم خواهد خورد.

وی افزود: ضرورت دارد دانش، بینش و مهارت دانشجویان در حوزه رسالت کاری آنان آموزش داده شود و بدانیم همه آن سه عنصر نیازمند زیرساختی است که به نام خودمدیریتی یا تقوای کاری که زیباترین تمرین در این راستا و تامین این نیاز تقید به انجام فرایض الهی بامعرفت یعنی نمازخواهد بود.

سبحانی نیا اظهار کرد: لذا این جلسه می تواند برمبنای نیاز و اثرگذاری تدوین و طراحی شود و نظرات کارشناسی اعضا بهترین اتاق فکر در راستای توسعه فرهنگ نماز خواهد بود.

در ادامه اعضای جلسه نسبت به دستورجلسه نکات و نظرات کارشناسی خود را مطرح کردند و در جمع بندی آن مقررشد در این فرصت نظرات کمیسیون نماز نسل نو تکمیل و پس از جمع بندی به تهران منعکس گردد.

همچنین برنامه های باقی مانده از تفاهم نامه ۱۴۰۲ جهت اجرا تاکید و پس از برطرف کردن نواقص گذشته نسبت به بومی سازی تفاهم نامه سال ۱۴۰۳ برنامه ریزی شود.

در ادامه نسبت به برگزاری اجلاس استانی نماز با محوریت دانشگاه فرهنگیان برنامه ریزی و مقرر شد در آستانه ی اجلاس سراسری نماز با چندتن از اساتید با محوریت نمازنسل نو گفتگو انجام گیرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا