اخبارچهار محال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه فرهنگیان با موضوع برگزاری طرح معراج با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، ذبیح‌الله کاوه مدیر دانشگاه فرهنگیان، حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله شاهسون مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه و دیگر اعضای شورای اقامه نماز دانشگاه، روز یکشنبه، دوم اردیبهشت ماه، در محل سالن جلسات پردیس بحرالعلوم شهرکرد برگزار شد.

در ابتدای جلسه ذبیح الله کاوه مدیر دانشگاه فرهنگیان با اشاره به ضرورت و اهمیت نماز گفت: مدیریت دانشگاه با تمام وجود به مسئله نماز می پردازد و از هیچ تلاشی در این زمینه فرو گذار نیست.

وی با اشاره به پرشور بودن صفوف نماز های جماعت در پردیس ها و مراکز استان افزود: هر فردی در هر جایگاهی که قرار دارد باید در مسیر اقامه نماز  وظیفه خود را انجام دهد.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر و تشکر از ریاست مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان در زمینه اقامه نماز در دانشگاه و همچنین همکاری ایشان با ستاد اقامه نماز استان گفت: ستاد اقامه نماز استان در سال جدید این آمادگی را خواهد داشت که دوره های مصوب و نشست های تخصصی معارف نماز و مهدویت را در دانشگاه فرهنگیان و پردیس های استان با وجود استانید کشوری و استانی برگزار کند.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری خاطرنشان: طرح معراج یک طرح ملی است که هر ساله از طرف دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سازمان مرکزی جهت برگزاری به ستاد اقامه نماز و مدیریت امور پردیس های استانی ارسال می شود، که این طرح ویژه دانشجو معلمان ورودی ۱۴۰۲ در پردیس ها و مراکز استان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پنجم و ششم اردیبهشت به مدت ۱۶ ساعت برگزار می گردد.

جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا