اخباراصفهان

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان فریدن برگزار شد

معاون فرماندار شهرستان فریدن: تمهیدات لازم به منظور اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و مغرب و عشا در پارک ورودی شهر در نظر گرفته شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اولین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان فریدن روز دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه با حضور روستایی معاون فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین اکبری دبیر ستاد اقامه نماز و اعضای شورا در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان فریدن تشکیل شد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری به برنامه های آموزشی و فرهنگی سال ۱۴۰۳ ستاد اقامه نماز اشاره کرد و گفت: برنامه های آموزشی و فرهنگی از ستاد اقامه نماز استان ابلاغ شده است و باید برنامه ریزی دقیق در اجرایی کردن آنان بشود و این مستلزم همکاری دستگاه ها می باشد.

وی در خصوص سامانه سجاده و نحوه ارزیابی مستندات پرداخت و بیان داشت: تمامی مراحل ارزیابی از طرف شهرستان انجام شده و منتظر ارزیابی استان و سپس تهران هستیم تا دستگاه های برتر را تقدیر کنیم.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان از همه اداراتی که در جهت پیشبرد اهداف و اجرای برنامه ها با ستاد اقامه نماز همکاری داشتند تقدیر کرد و گفت: امید است در سال جدید همکاری های لازم صورت گیرد و ادارات دیگر نیز در این امر شرکت کنند.

در ادامه تعدادی از اعضای شورای اقامه نماز به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات در خصوص اهمیت نماز در نسل نوجوان و جوانان مطالبی را بیان کردند.

روستایی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد ستاد اقامه نماز شهرستان، خواستار توجه ویژه به امر نماز بخصوص توسط مدیران دستگاه های اجرایی شد.

معاون فرماندار بیان کرد: تمهیدات لازم به منظور اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و مغرب و عشا در پارک ورودی شهر توسط اداره سازمان تبلیغات اسلامی و شهرداری شهرستان در نظر گرفته شود.

وی به اهتمام مدیران دستگاه های اجرایی نسبت به حضور پر رنگ کارکنان در نماز جماعت ادارات اشاره کرد و این امر را جزء مصوبات شورای اقامه نماز شهرستان فریدن خواند.

روستایی پخش اذان در تمامی ادارات، ساماندهی ائمه جماعت ادارات، برگزاری دوره توانمند سازی ویژه روحانیون و مبلغین و اهتمام و همکاری لازم و شایسته ادارات بخصوص اداره آموزش و پرورش در پیشبرد برنامه های ستاد اقامه نماز را از مصوبات دیگر این جلسه برشمرد.

اولین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان فریدن اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا